Koszyk:
Bestseller
Ładuję...
Swanson - Kordyceps, 600mg, 120 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Maczużnik (Paecilomyces hepiali) (ekstrakt z grzybni uprawianej głębinowo) 2.40 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Maczużnik (Paecilomyces hepiali) (ekstrakt z grzybni uprawianej głębinowo), żelatyna, emulgator: celuloza mikrokrystaliczna, żel celulozowy; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Zalecana porcja dzienna: 4 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki 2 razy dziennie z wodą.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży / karmiące piersią, osoby przyjmujące leki lub cierpiące na schorzenia.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Marka Swanson swoją popularność zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom. Starannie dobiera ona składy swoich formuł, by zaoferować Ci to, co najlepsze na rynku. Wśród produktów marki znajdziesz witaminy i składniki mineralne, ale także suplementy diety i ekstrakty roślinne. Jednym z nich jest Swanson - Kordyceps, 600mg; 120 kapsułek to ilość, którą otrzymujesz w tym opakowaniu. Jest to jedno z większych opakowań dostępnych na rynku, dlatego dzięki niemu zyskujesz gwarancję długiej suplementacji.

Swanson - Kordyceps, 600mg, 120 kapsułek w wygodnym opakowaniu

W tym opakowaniu znajdziesz aż 120 kapsułek. Mimo to jest ono niezwykle poręczne. Sprawdzi się zarówno w domowej suplementacji, jak i podczas krótszych i dłuższych podróży. Marka Swanson dba tym samym przede wszystkim o Twoją wygodę. Zalecana dzienna porcja to dwie kapsułki przyjmowane do dwóch razy dziennie. Dawki tej nie należy przekraczać.

Swanson - Kordyceps, 600mg, 120 kapsułek: co jest w składzie?

W składzie tego suplementu znajdziesz przede wszystkim Maczużnik - Paecilomyces hepiali w formie ekstraktu z grzybni uprawianej głębinowo. Dzięki współczesnym badaniom koncentrującym się na analizie składników chemicznych Maczużnika możliwa jest jego ekstrakcja i zamknięcie substancji aktywnych w wygodnych do połknięcia kapsułkach. Sprawdź także pozostałe suplementy Swanson - Kordyceps 600mg to tylko jedna z dostępnych opcji. W ofercie marki znajdziesz także wiele innych propozycji, które możesz dobrać pod kątem swoim potrzeb i wymagań.


Forma: Kapsułki
Mój cel: Samopoczucie, Sport
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Swanson - Kordyceps, 600mg, 120 kapsułek

Bestseller
55,00 zł
Termin przydatności: 31.01.2026
Produkt dostępny
W magazynie