Koszyk:

BetterYou

Marka BetterYou na pierwszym planie stawia najwyższą jakość. Jest ona niezbędna, by spełnić potrzeby klientów - w końcu zasługują oni na to, co najlepsze. Dzięki bogatemu doświadczeniu i ogromnej wiedzy skandynawskich uczonych, firma ta dostarcza suplementy diety mogące wspierać optymalną kondycję organizmu od ponad 25 lat. Produkty, które opracowują, spełniają rygorystyczne normy i są nieustannie udoskonalane w oparciu o prowadzone badania. Dzięki temu marka ta oferuje produkty na miarę potrzeb sportowców, osób aktywnych oraz ludzi szukających dodatkowego wsparcia swojego zdrowia i samopoczucia. 

Better You: D3+K2 spray na GoHerbs 

Suplementy BetterYou łączą to, co najlepsze - wysoką jakość produkcji, bezpieczne, przetestowane formuły i innowacyjną formę. Większość produktów tej marki ma postać wygodnego w używaniu sprayu, który przed użyciem wystarczy lekko wstrząsnąć. Dzięki temu możesz liczyć na szybką i bezproblemową suplementację. Co więcej, dzięki niewielkim, poręcznym opakowaniom możesz je zabrać ze sobą do pracy bądź w podróż. Nadają się one do stosowania zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci. Jednym z  najpopularniejszych produktów jest Better You: witamina D3 z witaminą K3. To jednak nie wszystko, co znajdziesz w ofercie tej marki na stronie internetowej GoHerbs. 

Better You: B12 spray dla jeszcze większej wygody 

Witaminy w sprayu to wyjątkowa kategoria produktów: są szybkie w suplementacji i dostarczają dodatkowego wsparcia organizmowi. W tej kategorii produktów marki BetterYou znajdziesz takie produkty, jak Boost B12, Multiwitamina Junior czy Magnesium Sleep Lotion Junior. Znajdziesz tutaj zarówno jedno, jak i wieloskładnikowe propozycje. Witaminy i składniki mineralne to jednak nie wszystko. Istotną część oferty stanowią także ekstrakty roślinne - na przykład kurkuma w sprayu. Dzięki nim dostosujesz suplementację do siebie. Z pewnością okaże się to wygodnym rozwiązaniem nie tylko dla Ciebie, ale też całej rodziny. 

Suplementy w sprayu BetterYou dla dzieci i dorosłych na GoHerbs

Tym, co wyróżnia ofertę BetterYou z pewnością jest dostosowanie oferty zarówno do potrzeb dorosłych, jak i dzieci; zależnie od członka rodziny, różna może być liczba rozpyleń. Co więcej, w ofercie znajdziesz też specjalnie dedykowane najmłodszym suplementy. Zostały opracowane one z myślą o ich potrzebach. Sprawdź pełną ofertę marki na stronie i poznaj jedne z najlepszych suplementów w sprayu na rynku. Dzięki bogatemu wyborowi z pewnością dobierzesz propozycje, które wpiszą się w Twoje indywidualne wymagania i preferencje. 

  1. 35,00 zł
  2. 43,00 zł
  3. 47,00 zł
  4. 46,00 zł